.

.

Продажба На Гилигилисо 1-Седишта Софа Седиште Перница Каучот Еластична Лизгалки Заштитник Отворено

Продажба На Гилигилисо 1-Седишта Софа Седиште Перница Каучот Еластична Лизгалки Заштитник Отворено

DEN 255.84
Износ

1-4 Седишта Софа Седиште Перница Капак Каучот Еластични Лизгачи Заштитницасеуште се грижите за качување на софата, бебето што јаде на софата ја прави софата извалкана и тешко се чисти?Овој производ може да ги реши сите ваши проблеми,, нема да дозволи дамката да навлезе во внатрешноста на софата, ткаенината што лесно се чисти може да се измие во машина, да се стави директно во машината за перење за лесно решавање на сите проблеми.Спецификации на производот : Име : материјал за покривање на перничиња за софа : Продажба На Полиестер Гилигилисо 1-4 Седишта Софа Седиште За Перничиња За Седишта Каучот За Растегливи Навлаки За Лизгање Заштитник На Отворено. Сеуште се грижите за качување на вашиот тросед, бебето што јаде на софата ја прави софата извалкана и тешко се чисти?. Овој производ може да ги реши сите ваши проблеми,, нема да дозволи дамката да навлезе во внатрешноста на софата, ткаенината што лесно се чисти може да се измие во машина, да се стави директно во машината за перење за лесно решавање на сите проблеми. Спецификации на производот : . Име : софа перница покритие.

R

Им се допаѓа и на купувачите