.

.

Класични Додатоци Монтлејк Фадесафе Водоотпорен Двор Дневна Назад Перница Покритие,, Хедер Греј

Класични Додатоци Монтлејк Фадесафе Водоотпорен Двор Дневна Назад Перница Покритие,, Хедер Греј

DEN 719.84
Износ

Создадете оаза на отворено со моден изглед на монтлејк и долготрајни материјали. Ткаенините fadesafe ги штитат вашите перници и се дизајнирани да се спротивстават на избледување, дамки и да помогнат да се задржи дождот. Со богати бои и разновидни големини за избор, montlake ® ви дава премиум искуство на отворено. Уживајте во мирот на умот со нашата програма за гаранција без проблеми. Ако имате проблем со материјалите или изработката во гарантниот период, ве покануваме да поднесете едноставно барање на нашата веб-страница, поддржано од нашиот Тим за Поддршка на Клиенти. Капакот на перницата е дебел 25"W x 15"H x 4". Избледените ткаенини помагаат да се заштити вашата перница од вода, дамки и сонце. Внатрешните врзани шевови обезбедуваат цврстина и издржливост. Патентите за заклучување нудат цврсто затворање за вашата перница. Обезбедуваме едногодишна ограничена гаранција. * Димензиите може да варираат . Ве молиме дозволете 24-48 часа за вашиот производ целосно да се прошири по распакувањето.

R

Им се допаѓа и на купувачите