.

.

Сигурен Истегнување Морган Лежалка Лизгање Слонова Коска

Сигурен Истегнување Морган Лежалка Лизгање Слонова Коска

DEN 351.84
Износ

Сигурното Истегнување на навлаките За мебел Морган се направени од двонасочна плетена ткаенина што ќе ги следи контурите на вашиот мебел. Паметните детали за цвест и еластичното дно помагаат да се создаде сопствен тапациран изглед. Овој капак за лизгање е вграден заштитен капак што може да се лизне на и надвор од парче тапациран мебел за сезонски промени, чистење, движење или складирање. Ова е лесен начин за ажурирање на стариот мебел и промена на изгледот и чувството на вашиот простор, истовремено обезбедувајќи заштита од мебел без грижи од несреќи и излевања. Сигурното Истегнување на навлаките За мебел Морган се направени од двонасочна плетена ткаенина што ќе ги следи контурите на вашиот мебел.

R

Им се допаѓа и на купувачите