.

.

Линум Домашен Текстил Монограмирана Кочија Дневна Покривка Со Странични Џебови

Линум Домашен Текстил Монограмирана Кочија Дневна Покривка Со Странични Џебови

DEN 799.68
Износ

Дајте му на вашиот кочија дневна персонализиран допир Со Линум Домашен Текстил Монограмиран Кочија Дневна Покривка со Странични Џебови. Совршен за ажурирање на салонот за кочии и заштита на неговите перници од сонце, излевање и абење, овој капак е конструиран од машински перење, 100 проценти турски памук за да создаде шик нов изглед. Три странични џебови се совршени за држење на телефонот, книгата, уредот за читање и други предмети што ќе ви помогнат да се опуштите. Способни да соберат перници дебели до пет инчи, и со вашиот избор на достапни бои, нема да имате проблем да го пронајдете совршеното вклопување. Димензии : 102l x 32 W во. 100% турска памучна конструкција. Вашиот избор на достапни бои. 3 странични џебови се 10-во. висок и 18-во.широк. Одговара перници до 5-во. дебела. Џебот на врвот е 18-во. долго. Машина за перење и фен безбедно.

R

Им се допаѓа и на купувачите