.

.

Рајзингпро Рашири Свадба Банкет Стол Покритие Трпезарија Седиште Покритие

Рајзингпро Рашири Свадба Банкет Стол Покритие Трпезарија Седиште Покритие

DEN 1.33
Износ

Преуредете ги вашите трпезариски столчиња со новиот Капак На Трпезариското Седиште На Рајзингпро Рашири Свадбен Банкет. Навлаките за столчиња за јадење се направени од супер растеглив Спандекс, отстранлив и лесен за перење, се перат во машина и нема брчки. Мекиот Спандекс создава удобно чувство и го трансформира вашиот стар стол во нов изглед. Ова лизгање го штити и штити вашиот мебел од истурање,дамки,абење за да спречи негово уништување. Овој капак на столот има добро чувство на допир, издржлив и слободен брчки, анти грини и анти масло. Избришете за чистење, без брчки, без пеглање, изгледа многу убаво. Добро чувство на допир.Овој стол покрива со испружена може да одговара на повеќето Домашни столици За јадење Големина На Стол : - Висина На Грбот : 45~60см(17,7~23,6 инчи) - Должина На Седиштето : 45~55см(14,7~21,7 инчи) - Ширина На Седиштето : 45~55см(14,7~21,7 инчи)Известувањеима 2-3% разлика според рачното мерење.ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.1 инч = 2,54 цмпомнете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Мека и истегнување. Лесно се перат и пеглаат. Спандекс Рашири Свадба Стол Капакот На Седиштето. Елегантна жакард ткаенина. Широко се користи за дома, Кујна, хотел, канцеларија, свадба, забави, прослави или друг специјален настан.

R

Им се допаѓа и на купувачите