.

.

Алоет Божиќ 3д Седиште Покритие Цртан Филм Седиште Заштитник Меки Креативни Подароци

Алоет Божиќ 3д Седиште Покритие Цртан Филм Седиште Заштитник Меки Креативни Подароци

DEN 207.84
Износ

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка се продава само за нашиот дом од Пазарот На Џојбај.Употреба : Банкет Стол, Хотел Стол, Свадба столr. r. t Note : r.Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам!р.ве Молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење.r. r.

R

Им се допаѓа и на купувачите