.

.

Универзален Капак За Лизгање На Софата, Капак На Софата Отпорен На Абење, Пресек На Каучот Во Форма На Анти-Лизгање, Склопување, Посебен Капак За Кочии На Каучот За П

Универзален Капак За Лизгање На Софата, Капак На Софата Отпорен На Абење, Пресек На Каучот Во Форма На Анти-Лизгање, Склопување,

DEN 3.33
Износ

Дали сте загрижени дали вашиот омилен тросед е истрошен во секојдневниот живот? Одделни Навлаки За Софа во форма на буквата л се најдобриот избор за вас и вашето семејство!. TOPCHANCES Универзална Троседот Slipcovers се направени од мека се водат жакард ткаенина, 85% полиестер и 15% спандекс материјал, овие софа седиште капаци се високо водат, мека, брчки отпорни, издржливи и долготрајни. Ве молиме имајте предвид дека ова не е целата покривка на софата, само едно склопување на капакот на софата, ве молиме обрнете внимание на нарачката ! . Овие навлаки за перничиња се супер меки и удобни, природни и еколошки. Може да се користи не само за покривање на перницата на софата, туку и за покривање на задната перница, се додека може да се оддели од софата. Одличен избор за семејства со деца и домашни миленици. Овој Капак За Софа Од Четири Сезони е достапен во различни прекрасни дизајни и бои за да додаде боја на вашиот домашен декор и да му даде на вашиот тросед сосема нов изглед. Потрудете се да додадете разновиден изглед во вашиот домашен декор. Ќе се чувствувате поинаку. Забелешка : 1. Оваа ставка е 1 парчиња софа покритие собранието, се вклопуваат за л-облик троседот пресек кауч во комбинација.2. Ве молиме, осигурајте се дека и измерете ја големината На софата пред Да Ја Купите. Погледнете Го Водичот За Мерење На Фотографијата. Големина : Кочија Големина На Капакот : Ширина 35,43-43,3 инчи/90-110см должина 61,02-72,83 инчи/155-185см висина 1,96-7,87 инчи/5-20см М Големина На Задниот Капак : Должина 23,62-31,5 инчи/60-80см висина 11,81-21,65 инчи/30-55 См Дебелина 3,93-9,84 инчи/10-25 см голема единечна големина : ширина 21,65-35 инчи/55-89см должина 21,65-35 инчи/55-89см висина 1,96-7,87 Инчи/5-20см голема големина на капакот на двојното седиште : ширина 21,65-35инч/55-89см должина 39,37-49,21 инчи/100-125см висина 1,96-7,87 инчи/5-20см голема големина на капакот на тројното седиште : ширина 21,65-35инч/55-89см должина 49,21-61инч/125-155см висина 1,96-7,87 инчи/5-20см содржина на пакетот : 1х капак на софата собрание [2022 универзална покривка за софа отпорна На Абење] погодна за повеќето софи со посебни перници и потпирачи за грб. Универзално за сите сезони. Ве молиме измерете ја големината пред да нарачате и изберете да го следите принципот "големото е подобро од малото". [Растеглива Жакард Ткаенина] Изработена од мека растеглива жакард ткаенина, 85% полиестер и 15% спандекс материјал . [Целосна Заштита] може да се користи не само за покривање на перницата на софата, туку и за покривање на задната перница, се додека може да се оддели од софата. [Лесен за Инсталирање И Отстранување] капакот на седиштето има еластични ремени околу него за лесна инсталација и отстранување. Високо се препорачува за мебел од кожа и ткаенина. [Подобрете Ја Декорацијата На Вашиот Дом] Оваа Покривка За Софа Од Четири Сезони е достапна во различни прекрасни дизајни и бои за да додадете боја на вашиот домашен декор и да му дадете на вашиот тросед сосема нов изглед. ❉ ❉ Ве молиме имајте предвид дека ова не е целата покривка на софата, само едно склопување на капакот на софата, ве молиме обрнете внимание на нарачката! ! !.

R

Им се допаѓа и на купувачите