.

.

Стилови Рашири Трпезарија Стол Покрива Лизгалки Свадба Дома Декор Седиште Покрива, 1 2 4 Кратка Трпезарија Столче Столче Покритие

Стилови Рашири Трпезарија Стол Покрива Лизгалки Свадба Дома Декор Седиште Покрива, 1 2 4 Кратка Трпезарија Столче Столче Покритие

DEN 1119.84
Износ

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нова И Висококвалитетна Шема : Флоралитем Име : Покриеност На Столот : Растеглива Ткаенина Боја : како што е прикажана сликата опсег на употреба : Свадбен Стол, Стол За Рака, Хотелски Стол, Стол За Банкет, Канцелариски Стол Применлива Сцена : широко се користи во семејството, кујната, хотелот, канцеларијата, свадбата, забавата, прославата И други специјални прилики Погодна За Големина На Стол : Висина На Грбот на Седиштето : 45-55см/17,72-21,65 Инчи Должина На Површината На Седиштето : 38-45см/14,96-17,72 Инчи ширина на површината На седиштето : 38-45м/14,96-17,72 Инчи(Ве Молиме Дозволете Мала Грешка Поради Рачно мерење)карактеристики : 1. Трансформирајте го изгледот на столот за трпезарија со лизгање на оваа корица.2. Истегнете ткаенина, совршена за монтирање мебел.3. Мека, удобна и отпорна на брчки, доказ за мувла и доказ за влага.4. Целосно машина за перење, лесна нега. Не е потребно пеглање.5. Безбедно вклопување со зашиен еластичен раб.6. Овој стол покрива со испружени може да одговара на повеќето домашни јадење столици и речиси сите јадење столици. Широко се користи за дома, кујна, хотел, канцеларија, свадба, забави, прослави или друг специјален настан.Вклучен пакет : 1/2/4/6 х Чаир Ковернот : 1. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-3 см поради рачно мерење.2. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различна од бојата прикажана на сликите. Ве Молиме Разберете, Благодарам! 1.Трпезарија Свадба Банкет Партија Стол Покрива. 2.Анти-прашина и украсување на вашиот стол,Сигурно вклопување со зашиен еластичен раб. 3.Против брчки, Машина За Перење. 4.Мека и Растеглива Спандекс Ткаенина, Погодна за повеќето големини на столови.

R

Им се допаѓа и на купувачите