.

.

Роснек Кадифена Рака Стол Покрива Спанде Се Водат Банкет Стол Заштитник Покритие Јадење Седиште Капакот Лизгање Насловна Декор

Роснек Кадифена Рака Стол Покрива Спанде Се Водат Банкет Стол Заштитник Покритие Јадење Седиште Капакот Лизгање Насловна Декор

DEN 1119.84
Износ

Функција. 6 бои за вашиот избор. Издржлив и слободен брчки. Погоден за Стол Со крилја со големина на : Должина На Грбот : 40-50см/16"-20"; Висина На Грбот(над раката) : 30-40см/12"-16"; Висина На Грбот(под раката) : 30-35см/12"-13,5"; Должина На Седиштето : 40-50см/16"-20"; Ширина На Седиштето : 40-50см/16"-20"; Седиште дебелина : 10-13см/4"-5". Овој стол покрива со испружено вклопување за столчиња за грб со празнина помеѓу грбот и седиштето. Ако нема празнина, ве молиме инсталирајте го капакот со извртување на ноктите. Може лесно да се инсталира и исчисти. Машинско Перење со студ, Не Избелувајте, Исушете Го Ниско, Без Пеглање. Нашиот капак на столот Е Против Грини и Анти масло. Широко се користи за дома, Кујна, хотел, канцеларија, свадба, забави, прослави или друг специјален настан. Информации За Производот. Име : Покривка За Стол Со Крилја (Со Рака). Материјал : 95% Полиестер+5% Спандекс. Боја : 6 за вашиот избор. Големина Костум Стол : . - Должина на грбот : 40-50см/16"-20". - Висина на грбот( над раката) : 30-40см/12"-16". - Висина на грбот(под раката) : 30-35см/12 "-13,5". - Должина на седиштето : 40-50см/16"-20". - Ширина на седиштето : 40-50см/16"-20". - Дебелина на седиштето : 10-13см/4 "-5". Вклучен Пакет. Покривка За Стол*1/2. (Столот не е вклучен .). Известување. 1.Ве молиме дозволете 1-3 см се разликува поради рачно мерење. 2.Поради различниот дисплеј и различната светлина, сликата може да не ја прикаже вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирањето. 3.Бојата може да биде малку поинаква, поради различната серија на производство се менува, ве молиме забележете и купете. 6 бои за вашиот избор. Издржлив и слободен брчки. Може лесно да се инсталира и исчисти.

R

Им се допаѓа и на купувачите