.

.

ТАЛУС Троседот Перница Задебелени Дизајн Анти-бледнее Високи Брои Се Водат Каучот Седиште Лизгање Мебел Додатоци Темно Сива XL

ТАЛУС Троседот Перница Задебелени Дизајн Анти-бледнее Високи Брои Се Водат Каучот Седиште Лизгање Мебел Додатоци Темно Сива

DEN 2.67
Износ

Опис : Одликувајќи се со висока густина и високи броеви, нашата перница за софа е против избледување и има долг животен век.Бидејќи нашата перница за софа има дизајн на капа за туширање и е еластична, може лесно да се инсталира и ќе ве направи удобно кога ќе седите на неа.Оваа перница за софа е изработена од кадифен.Постојат 4 големини на овој производ за избор : С, М, Л, XL.It погоден е за заштита на вашиот тросед.Име На Предметот : Покриен Материјал За Перница За Софа : Плишана Боја : Црна, Бела, Црвена, Камила, Морнарица, Светло Сива, Жолта Лимон, Беж Жолта, Темно Кафе, Нордиска Розова, Темно Сива, Зелен Жолт Крст. Карактеристики : Светла Боја, Мека, Не Пилингсајз Детали : Големина С : . Ширина : 50см-65см/19,69 "-25,59" (Прибл.). Должина : 50см-63см/19.69 "-24.8" (Прибл.). Висина : 5см-20см/1.97 "-7.87" (Прибл.). Големина М : . Ширина : 50см-65см/19,69 "-25,59" (Прибл.). Должина : 100см-125см/39.37 "-49.21" (Прибл.). Висина : 5см-20см/1.97 "-7.87" (Прибл.). Големина Л : . Ширина : 50см-65см/19,69 "-25,59" (Прибл.). Должина : 150см-190см/59.06 "-74.8" (Прибл.). Висина : 5см-20см/1.97 "-7.87" (Прибл.). Големина XL : . Ширина : 50см-65см/19,69 "-25,59" (Прибл.). Должина : 230см-280см/90.55 "-110.24" (Прибл.). Висина : 5см-20см/1.97 "-7.87" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Капак На Перницата За Софа Со висока густина и високи броеви, нашата перница за софа е против избледување и има долг животен век. Бидејќи нашата перница за софа има дизајн на капа за туширање и е еластична, може лесно да се инсталира и ќе ве направи удобно кога ќе седите на неа. Оваа перница за софа е изработена од кадифен. Постојат 4 големини на овој производ за избор : С, М, Л, XL. Таа е погодна за заштита на вашиот тросед.

R

Им се допаѓа и на купувачите