.

.

Луксузен Хотел И Спа Монограмиран Базен Кочија Дневна Покривка, Златен Везен Пешкир-Екстра Абсорбента Турски Памук-Мек Тери Финиш-Хотел-Стил, Стандардна Големина-?

Луксузен Хотел И Спа Монограмиран Базен Кочија Дневна Покривка, Златен Везен Пешкир-Екстра Абсорбента Турски Памук-Мек

DEN 2.33
Износ

П.н. е. голи памук дневна стол пешкир покритие изработени од 100% прстен откачи Памук Карактеристики На Производот : Обезбеден Квалитет, Премиум Материјали : нашата покривка за стол на плажа е дизајнирана за функција и удобност. Успешно е тестиран според ОЕКО-ТЕКС и ги надминува барањата, без штетни хемикалии, дури и ако тие не се законски забранети. Во согласност со барањата Од Американскиот Закон За Подобрување на Безбедноста На Потрошувачките Производи (КПСИЈА) во врска со оловото. Уникатен и Автентичен : Изработен од 100% турски памук, нашиот фротир за лежалки е направен од турски памук кој има многу подолги влакна од традиционалниот памук. Вклучени се помалку споеви, што резултира со посилни и помазни памучни навои. Луксузен : Изработен од 100% турски памук, Кадифен, мек и издржлив. и еднакви по квалитет и удобност со нашата луксузна хотелска и Спа линија за пешкири. Нашиот капак за дневна столица ќе се одржи добро по неколкугодишна употреба и повеќекратно перење. Ќе се чувствувате како да поставувате базен во елегантен хотел со пет ѕвезди. Бројот на нишки од 750 ГСМ создава брза апсорбирачка, мека, воздушна и свежа текстура. Сигурен : врските на работ во нашата фротирна ткаенина се екстра тешки, како и безбедно двојно зашиени за добро држење. Долготрајните, двојно зашиени рабови обезбедуваат висока издржливост и ткаени само од сите природни материјали. Функционално : горните длабоки џебни агли одговараат на повеќето лежалки и се лизгаат преку горниот дел од вашата лежалка. Одлично за столици за кочии покрај базенот или деновите на плажа. Доволно долго за да го покрие целиот стол. Одговара на повеќето прилагодливи брендови За Кочии За Кочии Како Салони За Кочии Гросфилекс Баија, Столици За Екорнс, Салони За Деко Кочии На РСТ Брендови, Столици За Салони За Кочии Во Њупорт, Вејд Логан Дурбин Кочии, Оливер И Јамеѕејмс Баиши Амортизирани Столици за Одмор. Обезбеден квалитет, Премиум Материјали : нашиот капак за столчиња за плажа е дизајниран за функција и удобност. Успешно е тестиран според ОЕКО-ТЕКС и ги надминува барањата, без штетни хемикалии, дури и ако тие не се законски забранети. Во согласност со барањата Од Американскиот Закон За Подобрување на Безбедноста На Потрошувачките Производи (КПСИЈА) во врска со оловото. Уникатен и Автентичен : Изработен од 100% турски памук, нашиот фротир за лежалки е направен од турски памук кој има многу подолги влакна од традиционалниот памук. Вклучени се помалку споеви, што резултира со посилни и помазни памучни навои. Луксузен : Изработен од 100% турски памук, Кадифен, мек и издржлив. и еднакви по квалитет и удобност со нашата луксузна хотелска и Спа линија за пешкири. Нашиот капак за дневна столица ќе се одржи добро по неколкугодишна употреба и повеќекратно перење. Ќе се чувствувате како да поставувате базен во елегантен хотел со пет ѕвезди. Бројот на нишки од 750 ГСМ создава брза апсорбирачка, мека, воздушна и свежа текстура. Персонализирано : луксузниот дизајн со извезено пишување со Златна боја, го прави елегантен додаток на вашата палуба или двор. Машина за перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите