.

.

Уста, Играта На Зуру

Уста, Играта На Зуру

DEN 207.84
Износ

Ставете ја устата и добро сте да одите! Обидете се да ги кажете фразите во различните картички со широко отворена уста и видете дали вашите соиграчи можат да се смеат додека се обидуваат да разберат што зборувате пред да истече тајмерот. Ако го добијат на време, ќе освоите картичка. Тимот со најмногу карти во нивната палуба победува! Уста, Играта НА ЗУРУ Вклучува 2 парчиња уста за возрасни и 3 парчиња уста за деца. Вклучува еден (1) шеесет втор тајмер. Вклучува 100 двострани фраза картички со 200 смешни, тешко да се каже јазик-пресврти и фрази. Писките се издржливи и безбедни за миење садови./ул>.

R

Им се допаѓа и на купувачите