.

.

Вселенски брег на ополината игра на табли

Вселенски брег на ополината игра на табли

DEN 3.33
Износ

Како правиш игра за одличниот вселенски брег? Иако е невозможно да се вклучи сè, ние го заглавивме целиот вселенски брег што можевме во оваа кутија. Тој е полн со авантури на отворено, семејни атракции и богати традиции - малку нешто за секого! Барате забавен начин за доживување на просторот крајбрежје?. Еве брза идеја како да играте!. Купете ги омилените својства на вселенскиот брег, зголемете ја киријата со собирање на градски блокови и тргување со нив за клучеви за градот. Звучи лесно? Па, додадете некои сообраќајни метеж, данок на имот и казни за паркирање и станува малку потешко и многу позабавно!. Игра на вселенски крајбрежни табли, доцна за небото. Одлична игра за секого, од твини до возрасни! На возраст од 8 и повеќе години; 2-6 играчи. Тематски околу вашиот град!. Возбудлива и едукативна игра; Забава, игра на семејни табли; За деца и твини преку возрасни!. Изберете традиционална игра или верзија за еден час. Одличен подарок за жителите и посетителите. Доцна за играта на таблата на небото.

R

Им се допаѓа и на купувачите