.

.

Моите Први Октонаути

Моите Први Октонаути

DEN 317.12
Износ

Моите Први игри со карти НА УНО ја комбинираат шарената магија и откривањето на популарните детски својства, како Октонаутите, со забавата на УНО. Моите Први игри со карти НА уно се лесна за играње помлада верзија на КАРТИЧКИ НА УНО со шарени ликови од анимираната серија. Победува првиот играч кој ќе се ослободи од своите карти со соодветен број и/или бои. Пегабл кутија. Боите и украсите може да варираат. Моите Први Октонаути.

R

Им се допаѓа и на купувачите