.

.

Играта НА ЖИВОТОТ Моето Мало Пони Издание

Играта НА ЖИВОТОТ Моето Мало Пони Издание

DEN 140.16
Износ

Принцезата Селестија побара од вас да се подготвите За Летниот Фестивал На Сонцето. Почнувајќи од Поливил, придружете им се на вашите пријатели додека патувате низ локации од шоуто. На вашето патување, ќе ги надминете предизвиците, ќе најдете залихи и ќе научите за пријателството. Играта НА ЖИВОТОТ Моето Мало Пони Издание : Летната Прослава На Сонцето ќе се Одржи и Принцезата Селестија побара Од Коњчињата да патуваат низ Коњи за да помогнат во подготовките. Играчите ќе ја научат важноста на пријателството преку стекнување пријатели и Заработка На Поени За Пријателство. Надминете ги предизвиците и пречките, пронајдете залихи за Прославата и навреме вратете се во Поливил. 4 колекционерски пластични пони двигатели : Д-р Копита, Самрак Искра, Мафини и ДИЏЕЈ Пон-3. Возраст : 8 години и повеќе.

R

Им се допаѓа и на купувачите