.

.

Џорџ & Компанија Лцр Коцки Игра

Џорџ & Компанија Лцр Коцки Игра

DEN 319.84
Износ

Забавувајте го целото семејство Со Играта LCR Dice. Едноставно е за играње. Јт превртете ги коцките за да одредите каде да ги поминете чиповите налево, во центарот или надесно. Последниот играч со чипови ја добива играта. Лесно е за учење, брзо и забавно за ноќна игра и други настани. Оваа коцка партија игра доаѓа во асортиман на бои. Направен е за тројца или повеќе играчи. Содржината вклучува : 3 ЛЦР коцки, играње чипови и инструкции за игра. За 3 или повеќе играчи. Се препорачува за возраст од 5 и повеќе години. А. Сосема нова состојба во оригиналното пакување. Избришете ја со сува или влажна крпа. Предупредување : Опасност Од Гушење-Содржи мали делови кои не се погодни за деца под 3 години.

R

Им се допаѓа и на купувачите