.

.

Бомба Одред Одбор Игра

Бомба Одред Одбор Игра

DEN 367.84
Износ

Придружи се на Бомбашкиот Одред! Помогнете да програмирате робот за навигација во зграда, спасување заложници и деактивирање бомби во реално време. Не можете да ја видите раката на Командните картички, па ќе мора да им помогнете на вашите партнери да откријат кои карти да ги играат. Играта е базирана на пресврт, но апликацијата за тајмер одбројува во реално време..На секои 10 минути ќе експлодира бомба освен ако прво не ја смирите! Спасете што повеќе заложници, смирете ги бомбите и спасете го денот! Официјално Лиценциран. Возраст 13+. 2-6 Играчи. 30 Минути Играње.

R

Им се допаѓа и на купувачите