.

.

СВЕТЛА Семејство Партија Игри Дрвени Блокови Редење За Деца од години

СВЕТЛА Семејство Партија Игри Дрвени Блокови Редење За Деца од години

DEN 671.84
Износ

РЕДЕЊЕ ИГРА. Игрите на табла за редење се погодни за 2 или повеќе играчи. Светли, живописни бои и слатки цртани животински лица се многу забавни за малите деца. Тоа не е само добар избор за вашето малечко да си игра со своите најдобри пријатели, туку и совршена семејна игра. Кулата промовира пријателство и комуникација помеѓу играчите. КАРТИЧКА СЛИКА ВОЗЕЊЕ ИНОВАЦИИ РАЗМИСЛУВАЊЕ : редење одбор игри за деца на возраст од 3 и до дизајн на специјални слики картичка за да се стимулира размислување на децата. БЕЗБЕДНО ЗА ДЕЦА : Нашите шарени блок игри се направени со природно тврдо дрво и нетоксична боја на база на вода што го прави безбедно за вас и вашето дете да си играат. АСТМ одобри и се тестира. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : не е погодно за деца под три (3) години. Игрите на табла за редење се погодни за 2 или повеќе играчи. Светли, живописни бои и слатки цртани животински лица се многу забавни за малите деца. Тоа не е само добар избор за вашето малечко да си игра со своите најдобри пријатели, туку и совршена семејна игра. Кулата промовира пријателство и комуникација помеѓу играчите. Нетоксични и Бпа Бесплатни - овие играчки за мали деца се направени од еколошки материјали, светли бои, без бисфенол, елегантни без остри рабови, Децата можат да играат без ризик! Безбедно и забавно. Најдобар избор на мама да ги избере играчките за момчиња и девојчиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите