.

.

Шлаканица Мачка Игра Со Карти Од Инграм Книга Група

Шлаканица Мачка Игра Со Карти Од Инграм Книга Група

DEN 2.00
Износ

Во Шлаканица Мачка!, играте како луд научник кој се обидува да ја собере најслатката мачка во светот! Нацрт-картички со брзо удирање на нив како што се откриваат. Заработете бонус поени за кити федорас, лакови, топчиња предиво и многу повеќе. Но, бидете внимателни, шлакајте премногу бавно и може да останете со рака полна со рибини коски! А картичка изготвување мачка игра за најмногу 6 Играчи со колекционерски калај пакување! Шлаканица Мачка Игра (Други).

R

Им се допаѓа и на купувачите