.

.

Пакет за игри со картички со врвни адути - на фармата

Пакет за игри со картички со врвни адути - на фармата

DEN 1.33
Износ

За оние што живеат во рурална Америка, или само фасцинирани со фармерскиот живот, овој пакет „на фармата“ на врвни адути обезбедува часови забава и со пријатели и со семејство. Забава за едукативна игра со картички сакани да ги донесете вашите омилени фарма животни и машини во живот. Играјте врвни адути во секое време, каде било, со 2-6 лица . Добијте 3 одлични пакувања со врвни адути во нашите прекрасни на пакетот на фармата!. Пластични случаи со лесна носење значи дека нема ограничувања на игра . Подгответе се да ги надминете своите противници, да откриете нови и возбудливи факти и да го дуелот вашиот начин да станете „врвниот Трамп“.

R

Им се допаѓа и на купувачите