.

.

УНИФИЦИРАНИ КАРТИЧКИ ЗА ГРАДЕЊЕ ЗБОРОВИ ГР 1-2

УНИФИЦИРАНИ КАРТИЧКИ ЗА ГРАДЕЊЕ ЗБОРОВИ ГР 1-2

DEN 0.33
Износ

Изградете зборови со Унификс Букви коцки. Комплетот вклучува 50 двострани, илустрирани картички за вежбање мешавини и диграфи, кратки самогласки, тивка е шема и заеднички тимови за самогласки. Оценки 1-2.Материјал : Потребно Е Склопување Хартија : Наге : 6-7 години одделение : одделение 1-2 одделение : одделение 1-2пакетот Содржи : 50 Картички Сосема Нови. 706406118669. Didax®. 211415.

R

Им се допаѓа и на купувачите