.

.

Господарот На Прстените: Дружината На Играта За Градење На Прстен Палубата

Господарот На Прстените: Дружината На Играта За Градење На Прстен Палубата

DEN 1.67
Износ

Во Господарот На Прстените : Дружината На Играта За Градење Прстени, ја преземате улогата На Фродо, Гандалф, Arгон или еден од нивните храбри и херојски сојузници во борбата против силите На Темниот Господ Саурон! Во Господарот На Прстените : Дружината На Играта За Градење Прстенести Палуби, ја преземате улогата На Фродо, Гандалф, Arгон или еден од нивните храбри и херојски сојузници во борбата против силите На Темниот Господ Саурон! Додека започнувате вооружени само со основни борбени маневри, ќе додадете нови, помоќни картички на вашата палуба додека одите, со цел да ги победите смртоносните сили што му служат На Саурон додека се движите кон Планината Дум. На крајот, победува играчот кој има акумулирано најмногу победнички поени (Впс) од картите во својата палуба. Придружете се на Стипендијата и играјте Како Фродо, Семвајс, Arгорн, Гандалф, Леголас, Гимли или Боромир во вашата потрага да го уништите легендарниот Прстен. Секој Херој на Стипендијата има уникатна специјална картичка додадена на неговата почетна палуба која ќе отвори различни стратегии за играчот. Комбинации на картички, стратегија и забава изобилуваат во оваа игра каде што секоја картичка содржи неверојатни омилени сцени На обожавателите Од Господарот на Прстените : Дружината на Прстенот. Компатибилен со Други Cerberus Мотор : средна земја} игри, заеднички картичка назад значи дека може да се меша целата ваша колекција заедно за крајната битка Средната земја!. Исто така, вклучува осум" Невозможен Режим " Непријатели за искусни играчи или за кошмарен предизвик!.

R

Им се допаѓа и на купувачите