.

.

Асмоде Крпеница Божиќно Издание Семејна Игра

Асмоде Крпеница Божиќно Издание Семејна Игра

DEN 127.52
Износ

Веројатно повеќе не треба да воведуваме Крпеница. Оваа високо ценета игра На познатиот дизајнер Уве Розенберг е еден од Најголемите успеси на Гледачите. Но, понекогаш ви треба малку "пресврт", нешто" екстра", нешто"празнично". КРПЕНИЦА-БОЖИЌНО Издание на пример. Ѕвона од џингл, подароци, а можеби дури и Дедо Мраз може да се најдат на закрпите на ова специјално издание За Божиќ. Оваа ре-тема на успешната игра Крпеница Од Уве Розенберг е совршен подарок за Божиќ. Вклучува машина за колачиња во форма на крпеница. Совршен за сите обожаватели, колекционери и луѓе кои пропуштиле Крпеница.. до сега.

R

Им се допаѓа и на купувачите