.

.

+В Поп Култура Тривијална Игра

+В Поп Култура Тривијална Игра

DEN 319.52
Износ

ИГРИ НА РИДЛИ! Барате игра КОЈА Е ТОТАЛНО УНИКАТНА, ДИВО ЗАБАВНА и ВРЕСКА ЛИЧНОСТ?!?! Не гледај понатаму! Нашиот наградуван, високо квалификуван тим на дизајнери, програмери и илустратори живеат и дишат игри. Со купишта имагинација и неспоредлив талент, нашиот страстен тим развива креативни производи на маса кои ги користат новите трендови, како и изработка на уникатни и иновативни игри врз основа на илјадници часови тестови за игра, истражување и развој. Од стратешки игри со карти до оригинални игри на табла, илустрирани сложувалки до смешни игри за забави и многу повеќе, нашите игри се дизајнирани да интригираат, воодушевуваат и инспирираат часови забава за сите возрасти. НЕКА ЗАПОЧНАТ ИГРИТЕ! Погледнете сами со прашања како " во Која година беше објавен првиот i Pod?"И" Во Песната Боуви Ајде Да Танцуваме, каква боја се танцувачките чевли?". Совршен за социјални собири, забави, големи групи и семејни ноќи-одлични почетници за разговор!. Рачни и Лесни - Идеални за патувања, во движење и патувања. Картичките Се чуваат во издржлива картонска кутија со димензии 30" W x 5" L x 2" H.

R

Им се допаѓа и на купувачите