.

.

Изматете го мини фустан со долг ракав со долг ракав

Изматете го мини фустан со долг ракав со долг ракав

DEN 0.33
Износ

Зафатете ја сезоната во овој разигран мини фустан со долги ракави од лажичка. Полн со важничења, овој фустан заслепува со бесконечна трим на шутница и нивото на здолниште за дополнителен замав. Од вашите омилени станови до чизми, можете да покажете било кој чевли со својата впечатлива мини силуета. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S. fit : опуштено. Должина : мини силуета; 35 ”долг. Затворање : стил на пуловер. Ракави : долги ракави со балон. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Трим на руфла; еластична половината; наредени. Исечете го мини фустан со долги ракави за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

R

Им се допаѓа и на купувачите