.

.

Лилил Женски Божиќ Партија Долги Ракави Дедо Печатење Плисиран Мини Фустан

Лилил Женски Божиќ Партија Долги Ракави Дедо Печатење Плисиран Мини Фустан

DEN 0.67
Износ

Карактеристики На Производот : . Главен Материјал : Полиестер+Спандекс. Карактеристики : Лабаво Вклопување, Фустан За Печатење,Божиќ,Секојдневен Стил. Прилики : Плажа, Вокација, Забава, Работа, Надвор, Слободно Време, Свечено, Патување, Секојдневно Носење, Домашна Облека. Сезона : Fall И Зима. Големина На ознака : S, M, L, XL, 2 XL. Облека Нега : Рачно перење или Нежна Машина за Перење Дедо Мраз Ирваси Снегулки Печати. А-Линија Замав Фустан. Мини Кратка Должина. Божиќна Тема. Мек и дише материјал.

R

Им се допаѓа и на купувачите