.

.

Жените Секојдневен Стилски Печатени V Вратот Џеб Прашка Ремен Фустан

Жените Секојдневен Стилски Печатени V Вратот Џеб Прашка Ремен Фустан

DEN 0.33
Износ

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 84см/33.07" Половината : 66см/25.98" Должина : 84см/33.07"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 88см/34.65" Половината : 70см/27.56" Должина : 85см/33.46"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 биста : 92СМ/36.22" Половината : 74см/29.13" Должина : 86см/33.86"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 БИСТА : 96СМ/37.80" половината : 78см/30.71" должина : 87см/34.25"големина : xxl сад : 12 велика британија : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 100СМ/39.37" ПОЛОВИНАТА : 82СМ/32.28" должина : 88см/34.65"5. Материјал : лесен, удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода/суво4. Многу погоден за секојдневно слободно време, верувам дека ќе ви се допадне!Пол : Женска Шема : Печатен1. 1. Висококвалитетен материјал, издржлив, погоден за секојдневно носење метод на перење : миење раце, ладно сушење или сушење ќе добиете : 1 ЕЕЗ Дами Фустан2. Стилскиот дизајн на изгледот ве прави попривлечни дебелина : стандарден материјал : Полиестерстил : секојдневен, Стилски, Фитинг : фитинг големина : дневна, секојдневна, забава 3. Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцелариски опис изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечни. Погоден за божиќна забава,секојдневно. Материјал : лесен,удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода/сува. Пол : Жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите