.

.

Елементи женски плус големина со долга ракав плоча предна смена фустан

Елементи женски плус големина со долга ракав плоча предна смена фустан

DEN 1.00
Износ

Минимализмот е клучот за елементите на елокии, менуваат фустанот со чисти, едноставни линии и ласкаво, удобно вклопување. • Моделот е 5'11 "и носи големина 14 • Предна плоча на копчето • Предни детали за бакнеж • Еластична кај манжетни за ракави • Заден јарем со треперење за одлично вклопување • 100% Rayon • Машината за перење • Увезено • Елокии Елементи жени плус големина на жени плус големина на жени плус големина на жени плус големина Копче предно префрлување на елоквии елементи - секојдневна мода по чувство на добри цени.

R

Им се допаѓа и на купувачите