.

.

Женски Секојдневен Летен Фустан Шпагети Ремен Без Ракави Фустани За Сонце На Плажа Со Висок Струк

Женски Секојдневен Летен Фустан Шпагети Ремен Без Ракави Фустани За Сонце На Плажа Со Висок Струк

DEN 0.67
Износ

Пол : Жени, Жени, Дами, Дама, Женски. Стил : Женски Маица Без Ракави Мини Краток Фустан, Шпагети Ремен Замав Резервоар Фустан, Летна Плажа Прикривање, Повик Сарафан, Пижами Облека За Спиење Фустан. Тип На Шема : Цврста Боја, Џеб. Должина На Ракавот : Без Ракави. Сезона : Пролет, Лето, Aut. Деколте : Вратот На Екипажот. Материјал : 90% Памук, 10% Спандекс. Боја : Црна,Сина, Црвена (Опционално). Големина : S,M, L, XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Погледнете : Лето/Плажа/Забава/Топка/Наметка/Дома. Прилики : Секојдневен, Плажа,Одмор,Коктел,Забава,Вечер, итн. ●Мека лесната и дишечка ткаенина ве тера да се движите послободно без никакво затнато. €Моден Стил Zomenените секојдневни бохо маици за сончање, летен краток фустан без ракави на плажа се дизајнирани со еднобојна, цветно печатена, боја за вратоврска,џеб, усогласена со модерен врат на екипажот, секојдневна верзија, обликувајте ја вашата body.It може да се носи во секое време и е лесен за носење и полетување. ●Уникатен Дизајн ● женски сарафан На плажа Бохо, прикривање, секојдневен фустан со маица, женски фустан со ноќна облека за пижами со ремен за шпагети со цврста боја,мода и шармантна. ®Прилика : женскиот фустан со резервоар за плажа бохо е погоден за секојдневно секојдневно носење и активности на отворено,како што се casual,ball,gown,club,night,homewear,party,beach,dating,cocktail,work,traveling,shopping,loungewear,homewear,etc. Забелешки : . 1. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. 2. Малку разлики во бојата/моделот помеѓу сериите. 3. Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска големина. Вклучен Пакет : . 1 х Фустан (други Додатоци не се вклучени). . Големина : С, М, Л, ХЛ.Боја : Црна, Сина,Црвена (Опционално). Моден Стил : цврста боја,џеб, врат на екипажот, секојдневна верзија, обликувајте го вашето тело. Повод : погоден за секојдневно секојдневно носење и на отворено,како што се забава,плажа,работа,патување,шопинг итн. Мека не затнат.

R

Им се допаѓа и на купувачите