.

.

Без граници фустан за ракав на јуниори

Без граници фустан за ракав на јуниори

DEN 2.00
Износ

Трендовски и подготвен за забава, ниту еден фустан за ракав за ракави на границите не нуди стилска алтернатива на шорцевите оваа сезона. Пар со сандали или бели патики за свеж изглед, топло време. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. хитови над коленото. Декоративно копче пред. Кратки, ракави на ракави. 92% полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Копче предниот дел од ракав за ракав за јуниори од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите