.

.

Madden NYC Junior 'исмачи отсечен фустан со кратки ракави

Madden NYC Junior 'исмачи отсечен фустан со кратки ракави

DEN 3.33
Износ

Моден преден раководител, пресечениот фустан доаѓа силен оваа сезона. Ние го сакаме да го преземеме овој тренд на Мадден Cујорк .. тоа е совршено комбо на слатка и секси. Сладово деколте, пушено тело со пресек пред и трепет, го прават овој фустан сето тоа, а потоа и некои. Доволно разноврсна за да работи со потпетици или станови и доволно удобно за секојдневно носење. Целокупното размачкано тело и здолниште овозможува одлично вклопување. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опремена. Должина : мини фустан; хитови над коленото. Затворање на стајлинг. Ракави : кратки ракави за пипки со еластични отвори. Џебови : Ништо. Карактеристики : Карактеристики : Карактеристики : Ниту. Деколте за душички со детали за исечени и лак; измамено тело; руфле полите; сето тоа печатено. Исечен мини фустан за жени од Мадден Cујорк.

R

Им се допаѓа и на купувачите