.

.

TKing Мода Женски Лето Повик Бохо Еднобојна Лабава Обвивка Фустани Краток Ракав V-Вратот Мини Фустани Темно Зелена L

TKing Мода Женски Лето Повик Бохо Еднобојна Лабава Обвивка Фустани Краток Ракав V-Вратот Мини Фустани Темно Зелена L

DEN 591.68
Износ

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода. Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата облека центар на стил и сјај. Ако барате мека, удобна, висококвалитетна облека по прифатлива цена, Модата За Земање Е местото за вас.Увезени повлечете на затворање1.ТКАЕНИНА : Овој Летен Фустан Е Изработен од Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина, Мазна, Лесна и Удобна за Носење. Убаво И Добро Се Завесува И Ќе Ви Стане Омилен2.ПРИВЛЕЧНИ ДИЗАЈНИ : Фустан Со Кратки Ракави/ В Фустан За Вратот За Жени/ Летни Лелеави Фустани/ Краток Фустан За Жени/ Секси Мини Фустан/ Секојдневни Фустани/ Фустан Од Тантела / Фустан Од Половината Од Вратоврска/ Обични Пролетни Фустани/ Фустан Од Линија Дише И Кул : Овие Женски Летни Секојдневни Фустани Изработени Од 97% Полиестер, 3% Спандекс, Дише, Мек, Пријателски За Кожата, Удобен, Ви Овозможуваат Кул И Дишење Искуство Со Носење, Ве Одржуваат Кул Во Ова Жешко Лето. Дизајн : Женски Летен Лежерен Бохо Краток Ракав В-Врат Лабави Фустани Со Мини Обвивка, Лабав Стил На Облекување Со Едноставен Дизајн, Е Совршен За Секојдневно Носење И Никогаш Не Е Надвор од Мода. Суштинско Значење За Секоја Жена или Девојка!. Натпревар : Стилот На Лето Секојдневен И Едноставен, Лесно Можете Да Се Спарите со Вашите Омилени Потпетици, Сандали, Очила за Сонце, Обетки, Капи Итн., За Брилијантен Изглед, Уживајте во Вашите Кул Летни Денови. Прилика : Едноставен И Секојдневен Дизајн Го Прави Погоден За Сите Секојдневни Носења и свечени Прилики како Секојдневна, Работа, Забава, Патување, Плажа, Канцеларија, Ноќ На Состаноци Итн. Носете Го Овој Добро Дизајниран Фустан за Да Го Покажете Вашиот Уникатен Шарм во Различни Прилики. Предлози : 1. Пред Нарачката, Ве Молиме Внимателно Прочитајте Ја Табелата Со Големини Што Ја Дадовме На Сликите, Изберете Ја Големината според Неа. 2. Машинско Перење Со Вода Со Ниска Температура, Користејќи Благ Нежен Сапун, Без Белило.

R

Им се допаѓа и на купувачите