.

.

Жени Гроздобер Цветни Крпеница Мини Фустан Каваи Слатка V Вратот А-Линија Фустан 90-Тите Ретро Улична Облека

Жени Гроздобер Цветни Крпеница Мини Фустан Каваи Слатка V Вратот А-Линија Фустан 90-Тите Ретро Улична Облека

DEN 415.84
Износ

Жените Гроздобер Цветни Крпеница Мини Фустан Каваи Слатка V Вратот А-Линија Фустан 90-Тите Ретро Улична Облека. Големина(см)ttttt TT. S Tdress Должина : t64t Bust : t74-88tsleve : t10.5. М Tdress Должина : t65t Bust : t78-92tsleve : t10.5. L Tdress Должина : t66t Bust : t82-96tsleve : t10.5. Големина (инч)ttttt TT. S Tdress Должина : t25. 20 t Bust : t29. 13-34. 65 tsleve : t4. 13 . Должина на мТдрес : т25, 59 тбуст : т30, 71-36, 22 тслев : т4. 13 . L Tdress Должина : t25. 98 t Bust : t32. 28-37. 80 tsleve : t4. 13 . Забелешка : . 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала!. Спецификации : . Материјал : 95% Полиестер + 5% Спандекс. Боја : Жолта. Големина : С, М, Л. Пол : Жени. Возраст : Возрасни. Ракав : Краток Ракав. Шема : Цветни. Количина : 1 Парче. Прилика : Одлично За забава, запознавање, секојдневно носење, фотографија итн. Содржина На Пакетот : . 1 х Женски Фустан. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : фустанот е изработен од висококвалитетен 95% полиестер + 5% спандекс материјал, мек, удобен, дише, не иритирачки и пријателски за кожата. Дизајн : со цветен принт, Врат, краток ракав, декорација на лак и дизајн на патент за грб, мини фустанот може да обезбеди удобност и да донесе убавина. Големина : С, М, Л. Достапно во три големини, ве молиме изберете ја вистинската големина според големината на вашето тело пред да купите. Многу добар избор за вас. Подарок : женскиот фустан е стилски, шармантен, фитинг и убав. Убав и внимателен подарок за себе, вашите роднини, семејство или пријатели. Прилики : Погоден За запознавање, секојдневно носење, одмор, специјални активности, шопинг, забава, фотографија, одмор, работа, фотографии, собирање пријатели итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите