.

.

S. Поло асоцијација женска патека за патики

S. Поло асоцијација женска патека за патики

DEN 1.33
Износ

Носењето на едно и сторено парче како овој фустан од американското асоцијација Поло е веќе доволно едноставно, но додавањето на пар патики ќе ви даде да ја дадете таа завидна вибрација на кул девојчиња во еден лесен чекор. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина. Лесен, стил на пуловер; V-врат. Хитови над коленото. 100% памук. Машина за перење. Увезени. On'sенски патека фустан од американско здружение Поло.

R

Им се допаѓа и на купувачите