.

.

Летни Плус Големина Летни Фустани Женска Мода Секојдневен Кружен Врат Слободно Време И Забава Прашка Дигитален Принт Мини Фустан 4 јули Облека За Жени на Дозвола

Летни Плус Големина Летни Фустани Женска Мода Секојдневен Кружен Врат Слободно Време И Забава Прашка Дигитален Принт Мини Фустан

DEN 420.48
Износ

ЖКЦКНУК Лето Плус Големина Летни Фустани Женска Мода Секојдневен Кружен Врат Слободно Време И Забава Прашка Дигитален Принт Мини Фустан 4 јули Облека За Жени На Клиренсдобредојдовте во нашата продавница. Наша цел е да ви служиме со прекрасна стока и се надеваме дека ќе уживате во вашиот шопинг овде.Карактеристики На Производот : 1.Овие повлекувачки секојдневни фустани за жени се изработени од висококвалитетни материјали, доволно издржливи за вашето секојдневно носење.2.Многу кул за носење, овие летни фустани за жени ќе ви дадат сосема Нов Look.3.To направете да се чувствувате пријатно и пријатно, можете да ги носите овие фустани за жени 2023 дома или на работа.4.Овие лесни плус големина фустан за жени се совршени за Оние Удобни денови, кои сме сигурни дека би сакале!Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Женски Материјал : Полиестерокција : Дневно, Секојдневно Должина На Ракавот : Без Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно што добивате : 1 ПАРЧИЊА Големина на фустан : С - - - Големина. : Small-US : 4-UK : 8-EU : 34-Bust : 96cm/37.80"-Waist : 92cm/36.22"-Length : 79cm/31.10"-Size : M-Size. : Medium-US : 6-UK : 10-EU : 36-Bust : 100cm/39.37"-Waist : 96cm/37.80"-Length : 81cm/31.89"-Size : L-Size. : Large-US : 8-UK : 12-EU : 38-Bust : 106cm/41.73"-Waist : 100cm/39.37"-Length : 83cm/32.68"-Size : XL-Size. : X-Large-US : 10-UK : 14-EU : 40-Bust : 112cm/44.09"-Waist : 104cm/40.94"-Length : 85cm/33.46"-Size : XXL-Size. : ХХ-Големи - - - САД : 12 - - - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 - - - ЕУ : 42 - - - Биста : 118см/46.46" - - - Половината : 108см/42.52"-Должина : 87см/34.25" - - - -. 4 ЈУЛИ ОБЛЕКА-Растегливи Фустани Со Американски Знамиња. Материјалот Е Свилен На Допир И Можете Да Го Носите Вашиот Фустан за Вашата Забава. Ќе Ви Се допадне да Ги Носите Со Високи Потпетици или Патики за Прекрасен Изглед!. ВАШИОТ ПАТРИОТИЗАМ-Прославете Го Вашиот Патриотизам Ова Лето Со Овие Патриотски Фустани Со Американско Знаме. Главите Ќе Се Свртат И Ќе Се Појават Насмевки Кога Ќе Ги Навлечете Вашите Работи Во Оваа Сакана Фустан!. РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ - Овие Миди Фустани За Жени Со Трендовски Стил Се Идеални За Какви било Активности На Денот на Независноста, како Што се Пешачење, Кампување, Активности на Отворено, Танцување и Секојдневна Релаксација. Гаранција-Ние Сме Посветени Да Ви обезбедиме Искрена Услуга за Клиентите. Доколку Имате Дополнителни Прашања или Проблеми, Слободно Контактирајте не.

R

Им се допаѓа и на купувачите