.

.

Летен Фустан За Жени Краток Ракав Круг Вратот Повик Копче Линија Мини Фустани

Летен Фустан За Жени Краток Ракав Круг Вратот Повик Копче Линија Мини Фустани

DEN 1.00
Износ

Големина : С САД : 4-6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 84см/33.07" Должина : 90см/35.43" Големина : М САД : 6-10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 40 Биста : 88см/34.65" Должина : 91см/35.83" Големина : Л САД : 12-14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 42 Биста : 92см/36.22" Должина : 92СМ/36.22" ГОЛЕМИНА : xl us : 16-18 велика британија : 18 еу : 46 биста : 96см/37.80" ДОЛЖИНА : 93СМ/36.61" големина : xxl сад : 18-20 велика британија : 20 Еу : 48 БИСТА : 100см/39.37" ДОЛЖИНА : 94СМ/37.01" женски летни фустани со кратки ракави секојдневен мини фустан со линија ве молиме проверете Го табела со големини ПРЕД НАРАЧКАТА. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : Материјал : 100% Полиестер, Растеглив,Мек и дише материјал, уникатен дизајн и удобен за носење. Карактеристика : Кружен врат,долг ракав, само-појас,Еластичен,Удобен,Мала Тежина, мек. Повод : Елегантен и секси стил, погоден за Работа, Свечена, коктел и ноќ датира носат. Оваа Облека за дома, шопинг, музички фестивали, рејв носат, Клуб, Партија, Училиште, работа, патување, Ноќно Излегување,Одмор, Коктел, Ноќен Клуб. Одлично за празничен подарок, шопинг Во Црн петок, подароци за британија, божиќен подарок, костим или која било пригода! Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен! Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Секси, Секојдневен Тип На Шема : Должина На Еднобојни Ракави : кратка Дебелина : Стандарден Материјал : Полиестерскиот Пакет вклучува : 1x Женски Фустан ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Сарафан со дизајн со висок струк ви овозможува да изгледате витко,стилот на тркач без ракави е многу трендовски и кул во лето. Прилики : Забава, запознавање, коктел, свадба, шопинг, дружење, ноќно излегување, одмор, одмор, fall, зима, пролет и лето итн. Совети : Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Нарачате. Сите Други Прашања, Ве Молиме Контактирајте Не Слободно. Ракав За Пеперутка Надвор Од Рамото Редовен Резервоар За Ремени За Шпагети Ракав За Капење ракави ракави Ракав Ракав Со Ракав Со Ракав Од Рамо Со Едно Рамо Ливче Ракав Со Надуен Ракав Со Слоук Ракав Без Прерамки Со Кратки Ракави Без Ракави Со Три Четвртини Ракав Со Долг Ракав Со Половина Ракав. Облечи Жени Обични Плажа Лабава Долга Макси Фустан Без Ракави Летна Возбуда Ракав Сплит Секси Прикривање Камизола Резервоар Мини Фустани Бохо Кратко Здолниште Полите Сплит Цвет Печатење V Вратот Цветни Печати Плус Големина Шарени Печатење Вратоврска-Боја Градиент Печатење Долг Фустан Возбуда Краток Ракав Сплит Макси Фустани Плетени Плетени Шупливи Врвки Камизола Памучно Здолниште Лен Резервоар Тенок Фит Еднобоен Секси Ремен За Шпагети Ремен Со Вртење На Половината Без Грб Цветен Принт Со Џеб.

R

Им се допаѓа и на купувачите