.

.

Рејчел Рејчел Рој Цветни Печатени Шифон Ема Фустан

Рејчел Рејчел Рој Цветни Печатени Шифон Ема Фустан

DEN 319.84
Износ

Цветниот Фустан На Ема - овој мини фустан со шифон со долги ракави има пресврт еластичен појас за лесно вклопување. Лурекс се појавува повеќебојниот цветен принт и ракавите со ѕвончиња му даваат вистинска количина на драма. Рејчел Рејчел Рој Цветни Печатени Шифон Ема Фустан.

R

Им се допаѓа и на купувачите