.

.

Време и време женски излив со фустани со трепети ракави, големини XS-xxxl

Време и време женски излив со фустани со трепети ракави, големини XS-xxxl

DEN 3.33
Износ

Сонцето сјае, а денот се јавува. Одговор во стил со времето и избришаниот фустан на Тру. Неспорно женствено со кратки, трепети ракави и нивоа здолниште, овој фустан без напор ве придвижува од ден на ноќ. Страничните џебови додаваат на целокупната леснотија на овој фустан што мора. Само на. Материјал 52% памук/48% рајон. Грижа : Машинско миење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'10 "и носи големина S. fit : . Fit : опуштена. Должина : мини фустан; 36" долг од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : стил на пуловер; Затворање на копчето за грб со клуч. Ракави : кратки ракави за треперење. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : Лесна ткаени ткаенина; Shirred Crewneck; Ниво на здолниште; нелиран. Фустан за ракави на женски трепет од време и Тру.

R

Им се допаѓа и на купувачите