.

.

Назад На Училиште Дозвола Модни Фустани За Жени Плоштад-Вратот Лето Солидна Казаул Издувам Ракав Мини Фустан

Назад На Училиште Дозвола Модни Фустани За Жени Плоштад-Вратот Лето Солидна Казаул Издувам Ракав Мини Фустан

DEN 398.24
Износ

Мода Жени Плоштад-Вратот Лето Солидна Повик Издувам Ракав Мини Фустанкарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневен Фустан ,Краток Ракав,Пуловер,Тенка,Секси Облека,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза.2.Материјал : Полиестер.Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.3.Цврстиот дизајн го прави посекси и попривлечен за носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Летен Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Дневен Материјал : Памук+Полиестерподаток Тип : Цврст Стил : Секојдневен,Моден Должина : Должина На Минислиев : Краток Ракавкако да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 ПАРЧЕ Женски Фустан Белзели Назад На Училиште Дозвола Модни Фустани За Жени 2023 Плоштад-Вратот Лето Солидна Касаул Издувам ракав Мини Фустан. ТРЕНДОВСКИ ДИЗАЈН : Бохо Фустан Со Квадратен Врат За Жени/Краток Фустан Со Цветен Принт За Жени/Фустан За Лулашки За Жени/Мини Фустан Со Кратки Ракави За Жени/Фустан Со А-Линија Со Висок Струк За Жени/Фустан Со Нивоа И Одблесок За Жени/Летен Фустан За Жени 2023/Секојдневен Фустан на Плажа За Жени/Фустан За Забави За Жени/Фустан Со Возбуда за Жени. УНИКАТНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Жени А-Линија Фустан Карактеристики Во Шик Цветни Печати, Трендовски Модел Никогаш Надвор од Мода. Класичниот Квадратен Врат Може Да Се Носи Како Стил На Рамо, Го Истакнува Вашето Шармантно Деколте, Покажува Поелегантно И Елегантно. Деталите За Возбуда Прават Краткиот Фустан Да Изгледа Повеќе Замав И Шик. Овој Бохо Фустан Дизајниран Со Слој, Додава Чувство На Симпатичност И Сладост. Одблесокот Фустан Со Еластична Половината Совршено Одговара На Вашето Тело, Ве Задоволува. ШИК ЛЕТЕН КРАТОК ФУСТАН ! Дами Краток Фустан Доаѓа Со Следниве Бои За Да Изберете : Темно Зелена Дицки Цветни Мини Фустан/Црвена Еластична Половината Замав Фустан/Куркума Лесен Боемски Фустан/Бела Кратка Домашни Фустани/Сина Плисирана А-Линија Фустан/Црна Течен Фустан За Тинејџери/Кафе Слоевит Бохо Фустани/Цветни Црни Црвени Лизгачки Фустани. ПРЕКРАСЕН ЦВЕТЕН БОХО ФУСТАН ! Фустанот Со Квадратен Врат Може Да Се Спари Со Високи Потпетици, Сандали За Да Создаде Ласкав И Стилски Изглед. Жените Замав А-Линија Фустан Е Убав Избор За Секојдневно, Партија, Патување, Одмор, Плажа, Одмор, Датира, Работа И Други Прилики Во Лето. НЕГА : Рачно перење или машинско перење само во ладна вода, закачете суво или линија dry.Do не изложувајте премногу долго.

R

Им се допаѓа и на купувачите