.

.

Нема граници на облечен фустан на Juинорс

Нема граници на облечен фустан на Juинорс

DEN 0.67
Износ

Краток опис не е достапен приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. хитови над коленото. Деколте на изрез; Облека за тело. Без ракави. Затворање на задниот патент. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Без ракав кожен фустан за јуниори од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите