.

.

Изматете го мини фустан за рамо на рамо на женско

Изматете го мини фустан за рамо на рамо на женско

DEN 399.20
Износ

Има нешто во врска со мини фустан што е инстант кревач на расположение и фустанот за рамо на рамената на Scoop не е исклучок. Симпатична, кратка и забавна, што не треба да се сака? Исклучиво на. Материјал : 93% полиестер/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5-9-1/2 ”и носи големина S. Fit : Modern Fit. Должина : мини должина; 36-1/2 "Од висока точка на рамото за големина S. Затворање : Затворање на копчето за клучеви за грб. Ракави : Долги ракави со раменици на пуфс. Џебови : Ниту. Ископување. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забавни, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

R

Им се допаѓа и на купувачите