.

.

Без граници на каросерија со качулка со качулка со качулка

Без граници на каросерија со качулка со качулка со качулка

DEN 2.33
Износ

Зачинете го вашиот плакар без овој без граници со качулка, каросек миди фустан! Овој фустан има V-врат со аспиратор и е достапен во четири модни бои. Пар со вашите омилени патики за супер тренд изглед! Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Bodycon. Должина : над коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : прикачен аспиратор со влечење; V-врат; Графички принт од предната страна. Облечен фустан за жени од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите