.

.

Уникатни поговори за женски душички врат срце вратоврска предна руфла полите мини фустан розов xs

Уникатни поговори за женски душички врат срце вратоврска предна руфла полите мини фустан розов xs

DEN 444.64
Износ

Дизајнирано како лесна мини опција, овој фустан има ласкава силуета за империја линија. Овој фустан е направен од срцева ткаенина за допир на гроздобер. Совршено за летото, има вграден половината и разгорена полите со плети создавајќи светло, лебдечко чувство. Мерење (во инчи) Меѓународна големина - градите на градите - гарнир на половината - Вкупна должина - Должина на ракавот 33 1/2 - - 27 1/8 34 - 9 5/8s 35 3/8 29 1/8 - - 34 5/8 10m - 37 3/8 31 1/8 35 1/4 10 3/8 L 40 1/2 - - 34 1/4 35 7/8 - - 10 7/8xl 43 3/4 - -37 3/8 36 3/8 11 1/4 уникатно Поволни цени, женски душички врат срце, вратоврски предниот дел од руфли, мини фустан 100% полиестер. Увезени. Лак вратоврска пред. РАГЛАН Пуф кратки ракави. Душо врат. Разгален полите. Постава. Одговара и пламен. Над фустан на коленото. Моделот носи во големина XS (висина : 5'7,7 ", Градите : 33 1/2 инчи, половината : 24 инчи, колк : 35 1/2 инчи, должина на рамото : 14 1/2 инчи, тежина : 113,5 фунти).

R

Им се допаѓа и на купувачите