.

.

Без граници јуниори селанец фустан од бебиња

Без граници јуниори селанец фустан од бебиња

DEN 159.36
Износ

Нашите јуниори фустан од бебиња без граници е совршен фустан за речиси секоја пригода. Освежете ја вашата гардероба со оваа апсолутна клучна ставка. Нашиот најпродаван фустан има ласкаво v деколте, нивото на Babydoll, затегнат предниот дел на бистата и кратки ракави. Пар со вашите омилени патики или сандали за лесен, на тренд изглед. Достапно во 4 комбинации за модни бои. Ексклузивно се продава на и натаму. Нема граници фустан од бебето. Машина за перење. Рециклирана четкана вкусна маичка. Нивоа. Централен преден рушинг. Ракав на капа.

R

Им се допаѓа и на купувачите