.

.

Кажи што? Јуниори 'надвор од фустанот за џемпер на рамото

Кажи што? Јуниори 'надвор од фустанот за џемпер на рамото

DEN 367.84
Износ

Овој фустан од џемпер е одличен додаток на вашата зимска гардероба од кажете што? Функцијата надвор од рамото е совршенство и вашиот нов омилен фустан за следната празнична забава и пошироко. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5? 10?, Половината : 26?, Биста : 33?, Колкови : 36?. Моделот носи големина M. приближно. 31? Долго од центарот на вратот. Мини должина; Силуета на обвивка. Надвор од рамо со детали за преклопување; Акценти на обетки од златен тон. Плетено тело. Нелиран. 70% рајон/30% полиестер. Машина за перење. Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите