.

.

Традиционалниот фустан со ребрести резервоари со ребрести фустан со една големина момче фустан, бургундски

Традиционалниот фустан со ребрести резервоари со ребрести фустан со една големина момче фустан, бургундски

DEN 390.24
Износ

Традиционалниот фустан со ребрести резервоари е во долга патека со мемориски влакна што ги гушкаат тие криви како чаша час. Продолжената хемлин завршува над коленото во класичниот фустан за момче од мини стилизирање. Тркалезно деколте. Тело-кон. Мини фустан. Без ракави. Опремени. Цврста боја. Удобен фустан. Супер мек. Истегнат.

R

Им се допаѓа и на купувачите