.

.

Уникатни поволни цени за женски кадифени плоштад врат гроздобер starsвезди со долг ракав мини фустан

Уникатни поволни цени за женски кадифени плоштад врат гроздобер starsвезди со долг ракав мини фустан

DEN 422.24
Износ

Долги ракави и квадратен врат додаваат вечен ретро стил на ткаен кадифено мини фустан. Канал гроздобер-шик стил во овој безгрижен фустан со долги ракави и мини должина. Т симпатична и одлична за ноќна ноќ. Здолништето А-линија се разгорува од собраниот половината на овој без напор подготвен фустан во истегната кадифена ткаенина. Хемлин паѓа над коленото за 5'1 ''/на средината на горе за 5'4 '' или погоре. Големината на моделот е 5'9 '' и 122 килограми кои носат Xs.size - grath на градите - Girth на половината - Вкупна должина - 30 3/ 4 25 5/8 34s - 32 5/8 - - 27 1/2 34 5/8m 34 5/8 - - 29 1/2 35 1/4 L - 37 3/4 32 5/8 35 7/8xl - 41 - 35 7/8 36 3/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Уникатни поволни цени за женски кадифени плоштад врат гроздобер долг ракав starsвезди мини фустан 97% полиестер; 3% спандекс. Увезени. Кадифена ткаенина. Печатени starsвезди. Квадратен врат. Долги ракави.

R

Им се допаѓа и на купувачите