.

.

Белата Марка Женски Плус Големина Роза Туника Фустан

Белата Марка Женски Плус Големина Роза Туника Фустан

DEN 1.33
Износ

Овој прекрасен Фустан Со Туника Од Роза со плус големина Од Бела Марка е задолжително парче за секоја гардероба. Белата Марка Женски Плус Големина Роза Туника Фустан Ќе ја осветли целата соба со своите живописни, но елегантни отпечатоци. Се одликува со еластично тркалезно деколте со кратки широки ракави и за секојдневен и за елегантен изглед. Белата Марка Женски Плус Големина Роза Туника Фустан . 95% Полиестер/5%Спандекс . Широк Врат На Бродот . Лабаво Вклопување . Лактот Должина Ракави . машина за перење ладно.

R

Им се допаѓа и на купувачите