.

.

Дозвола Летни Фустани За Жени V-Вратот Мода Печатени Мини А-Линија Одмор Краток Ракав Фустан Пинк XXXL

Дозвола Летни Фустани За Жени V-Вратот Мода Печатени Мини А-Линија Одмор Краток Ракав Фустан Пинк XXXL

DEN 415.84
Износ

Оваа ткаенина За Мини Фустан Со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со V-Вратот трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер. Должина На Ракавот Во Стилот : Должина На Облека Во Стилот На Кратки Ракави : Стил На Вратот На Мини Облека : Стил На Фустан На Вратот : А-Линија-Шема : Печатена Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Фустан Големина : С САД : 4 Биста : 90см/35,43" Должина : 90см/35,43" Големина : М САД : 6 БИСТА : 95см/37,40" Должина : 91см/35,83" Големина : Л САД : 8 Биста : 100см/39,37" Должина : 92см/36,22" Големина : XL САД : 10 БИСТА : 105см/41.34" Должина : 93cm/36.61" големина : 2xl сад : 12 Биста : 110cm/43.31" Должина : 94 CM/37.01" големина : 3xl сад : 14 биста : 115cm/45.28" должина : 95cm/37.40" големина : 4xl сад : 16 биста : 120 CM/47.24" Должина : 96cm/37.80" Големина : 5xl САД : 18 Биста : 125cm/49.21" должина : 97cm/38.19" Мода ЛАБАВА кратка еднобојна појавување на печатени возбуден џеб женски фустан. летни фустани 2023; фустани за жени 2023; летни фустани 2023 обични; летни фустани 2023 плус големина. Материјал-Полиестер. Мазна ткаенина, еластична, про-кожа, издржлива, го прави лесен и многу удобен за носење. Повод-Светли бои, привлечни, правејќи да изгледате неверојатно на плажа, базен, Хаваи, Меден Месец итн. Одлични Подароци : роденденски подароци,подароци За Денот на Мајката,Божиќни подароци,подароци За Ноќта на Вештерките,подарок за вашите љубовници, пријатели или за себе.

R

Им се допаѓа и на купувачите