.

.

Јубатуо Женски Летен Секојдневен Принт Тенок Фустан Со Маица Со Појас V Врат Мини Фустан На Плажа Со Кратки Ракави Небесно Сина 3XL

Јубатуо Женски Летен Секојдневен Принт Тенок Фустан Со Маица Со Појас V Врат Мини Фустан На Плажа Со Кратки Ракави Небесно Сина

DEN 463.84
Износ

Женска Обична Маица фустан форма Јубатуо Информации За Производот : Материјал : 95% Полиестер,5% Spandex Colors : Розова,Сина,Небесно Сина,Светло Сина,Бела Боја : S,M,L,XL,2 XL,3xlsleve : Краток Ракав,Обичен Ракав Деколте : V Шема На Вратот : Должина На Печатење : Минифит : Тенок Фитстајл : Секојдневна Сезона : Лето, Сите Сезонска Пригода : плажа, Дневно, Забава, Одмор, Одмор, Канцеларија Итн.Вклучен пакет : 1*Женски Фустанизложете : 1. Пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на сликите, изберете ја големината според неа. 2. Рачно перење или машинско перење во вода со ниска температура, користејќи благ сапун, без белило. Дише и Кул : Овој Женски Летен Секојдневен Фустан Изработен од 95% Полиестер, 5% Спандекс Дише, Мек, Пријателски За Кожата, Удобен, Ви Овозможува Кул И Дише Искуство Со Носење, Ве Одржува Ладни Во Ова Жешко Лето. Дизајн : Женски Секојдневни Фустани Со Кратки Ракави V Врат Тенки Мини Маици За Жени 2023 Година, Едноставниот Дизајн Е Совршен За Секојдневно Носење И Никогаш Надвор од Мода. Суштинско Значење За Секоја Жена или Девојка!. Натпревар : Стилот На Лето Секојдневен И Едноставен, Лесно Можете Да Се Спарите со Вашите Омилени Потпетици, Сандали, Очила за Сонце, Обетки, Капи Итн., За Брилијантен Изглед, Уживајте во Вашите Кул Летни Денови. Прилика : Едноставен И Секојдневен Дизајн Го Прави Погоден За Сите Секојдневни Носења и свечени Прилики како Секојдневна, Работа, Забава, Патување, Плажа, Канцеларија, Ноќ На Состаноци Итн. Носете Го Овој Добро Дизајниран Фустан за Да Го Покажете Вашиот Уникатен Шарм во Различни Прилики. Квалитет На Кој Можете Да Му Верувате : Вашето Искуство Е Наш Врвен Приоритет, Поради Што Секое Купување Е Поддржано Од Нашата Гаранција За Задоволство На Клиентите. Доколку Не Сте Задоволни Со Вашето Купување, Ве Молиме Контактирајте не Со Какви Било Прашања или Грижи.

R

Им се допаѓа и на купувачите